Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
«Держприкордонслужба цінує увагу естонських колег до проблематики охорони українського кордону та відкрита для ефективної співпраці у практичній площині», – Володимир Нікіфоренко
06/10/21 - 12:16

Перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко зустрівся з Постійним секретарем Міністерства внутрішніх справ Естонії Лаурі Луґною та спеціальним представником МВС Естонії Тармо Кохвом.

Генерал-майор Володимир Нікіфоренко представив Високоповажним гостям учасників зустрічі від прикордонного відомства України та, перш за все, подякував за особливу увагу у розвитку двостороннього співробітництва саме до питань охорони державного кордону України.

Зі свого боку пан Лаурі Лугна зауважив, що розуміння ситуації на українському кордоні і зокрема на лінії розмежування у зоні проведення ООС дає можливість зрозуміти як діяти на всіх кордонах ЄС.

У ході обговорення практичних аспектів співпраці сторони дійшли згоди щодо можливості обміну досвідом у питаннях розвитку Морської охорони. За словами гостей Естонія має неабиякий успіх за цим напрямом роботи. Якщо раніше кораблі та катери здебільшого стояли пришвартовані біля причалів то тепер вони забезпечують постійну присутність у морі.

Ще один приклад успіху естонських колег – впровадження системи електронної черги та цілковите вирішення проблеми із простоюванням вантажівок під час перетинання сухопутних ділянок кордону в автомобільних пунктах пропуску.

Володимир Нікіфоренко зауважив, що Україна також має пілотний проєкт щодо впровадження системи електронної черги, зокрема, у деяких пунктах пропуску на Закарпатті, однак він потребує істотного доопрацювання та вдосконалення.

Окрім того, сторони обговорили можливість практичних тренінгів для офіцерів, які несуть службу на сухопутних ділянках кордону щодо вивчення особливостей роботи підрозділів та впровадження кращого досвіду у системи охорони кордону.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

"Нове обличчя кордону": Чи бажаєте Ви стати учасником проекту?
Голосувати
Повідомити про факт корупції
Найчастіші запитання та відповіді на них
НАТО-УКРАЇНА: СПІЛЬНІ ЦІННОСТІ, СПІЛЬНИЙ ШЛЯХ
ІНТЕРАКТИВНА МАПА ПУНКТІВ ПРОПУСКУ
Телепрограма «Кордон.UA»
Сплатити штраф
Зниклі безвісти
Кордон оnline
Служба за контрактом
Інформація учасникам АТО та ООС
Життя Вітчизні віддали
Запобігання корупції
«Нове обличчя кордону»
«Нове обличчя керівного складу»
Формування кадрового резерву
Безоплатна правова допомога
COVID-19
КПВВ: помісячний перетин лінії розмежування
Подорожуйте з «Радіо Кордон»
Стоп-лист
Доповідь Уповноваженого ВР України з прав людини
Біла книга - 2020
Біла книга - 2019
Цифрограм для держслужбовців (тестування з цифрової грамотності)
Програма єдиного державного кваліфікаційного іспиту
+ Розгорнути меню