Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав поранених прикордонників та вручив їм державні нагороди

НАЗАД
07 листопада 2014 10:08

Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав  прикордонників,  які були поранені під час оборони східних рубежів держави та проходять лікування в Центральному госпіталі Держприкордонслужби. 

Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав  прикордонників,  які були поранені під час оборони східних рубежів держави та проходять лікування в Центральному госпіталі Держприкордонслужби. Зустрівшись з прикордонниками,  Віктор Назаренко подякував  за їхню мужність та героїзм, побажав якнайшвидшого одужання, а також  вручив їм державні нагороди.

Двох прикордонників, які неодноразово брали участь у відбитті атак бойовиків на ділянках Луганського та Донецького прикордонних загонів було нагороджено  орденами "За мужність" ІІІ ступеня. Ще одного героя- прикордонника, який у серпні під час бою отримав поранення, але продовжив утримувати бойову позицію та до останньої хвилини прикривав своїх бойових товаришів, Голова Держприкордонслужби нагородив медаллю "Захиснику Вітчизни". 

Популярні розділи та сервіси