Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Пережити можна все, окрім втрати побратимів…
Ми познайомилися з Дмитром у розташуванні мобільної застави Краматорського прикордонного загону восени 2017 року. Для нього йшов 32-й місяць виконання завдань у зоні бойових дій.
12/02/18 - 14:43
«Достойні люди у нас є, і я переконаний – за ними майбутнє!»
Український кордон – це майже сім тисяч кілометрів: суходолом, морем та річками. І різниться він не лише географічно. Нелегальні мігранти, наркотики, зброя та контрабандні товари, а віднедавна – і озброєні терористи. Кожен сегмент – це своєрідний набір викликів для прикордонного відомства. Чернівецький прикордонний загін охороняє понад 400 кілометрів державного рубежу з Румунією та Молдовою. Головна загроза на цій ділянці – контрабанда, насамперед цигаркова. Про те, чому багато жителів буковинського прикордоння надають перевагу незаконному бізнесу, наскільки ефективно вдається «зеленим кашкетам» протидіяти контрабандній мафії та з якими показниками вони завершили минулий рік розповідає начальник Чернівецького прикордонного загону полковник Олег Вовк.
22/01/18 - 11:22
Петро Цигикал: «Служба гнучко реагує на виклики часу»
Кінець грудня – традиційний час підбиття підсумків та оцінки досягнутого за рік. А також – для окреслення перспектив на новий календарний період. Зазвичай саме про це йдеться у передсвятковому інтерв’ю керівника відомства.
02/01/18 - 08:57
«Ми не сліпо копіюємо, а раціонально підходимо до відпрацювання натівських стандартів, не забуваючи про власний бойовий досвід»
Збройні Сили нашої держави активно зміцнюються та наближаються до стандартів Північноатлантичного Альянсу. Протягом останнього часу майже на всій території України проходили бойові навчання. Про досягнення військових, плани на перспективу та труднощі в сьогоднішній розмові розповість начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.
13/10/17 - 09:43
Генерал-майор Микола Маланчій: «Можливість побудови кар’єри – прекрасний стимул для сумлінної служби»
​17 серпня 2017 року Президентом України підписано Указ №219/2017 «Про внесення змін до Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі України», який набере чинності з дня його офіційного опублікування. У чому полягає важливість цих змін для подальшого розвитку Служби та як вони вплинуть на кар’єру прикордонників розповідає перший заступник директора департаменту – начальник управління кадрового менеджменту Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майор Микола Маланчій.
04/09/17 - 15:11
+ Розгорнути меню