Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Віктор Назаренко: «Cлужба має максимально відповідати суспільним запитам»
Отримати беззаперечний мандат довіри суспільства – таке амбітне завдання ставить сьогодні перед собою Державна прикордонна служба України. Адже саме підтримка усієї громади багатомільйонної країни і є головним індикатором ефективності роботи кожного правоохоронного органу, його своєрідним іспитом на відповідність принципам демократії та їх головним цінностям. Про те, з якими здобутками завершує відомство 2016-й рік, які напрямки діяльності вийдуть у пріоритети в наступному та як, власне, формується політика органу, котрий виконує свої завдання на передових рубежах держави, ми попросили розповісти Голову Служби генерал-полковника Віктора Назаренка.
23/12/16 - 09:17
Беата Куркуль: «Цю дружбу я не проміняю ні на що!»
Днями українці відзначили День волонтера. Безумовно, якби не ці люди, захисникам країни було би зовсім важко. З нагоди свята ми вирішили поспілкуватися з найталановитішим волонтером, відомим прикордонникам. З її легкої руки суспільство побачило образ сучасного вартового рубежу – відданого, незламного сина своєї країни, котрому знайомі і сльози від втрати товариша, і від зустрічі з маленькою донечкою. Ім’я Беати Куркуль де-факто запатентовано героями її незрівнянних картин. Відомчі нагороди та відзнаки – це найменше, чим може Держприкордонслужба віддячити талановитій литовській художниці за дружбу й допомогу.
09/12/16 - 09:48
Деніс Лемастер: «Досвід, котрий українська армія здобуває в АТО, може стати у нагоді будь-якій країні»
Під час операцій, які проводяться сьогодні під егідою НАТО, командування Альянсу докладає максимум зусиль, аби уникнути прямого вогневого контакту і зберегти життя своїх військових. Та якщо боєць усе ж отримав поранення, польові медики зроблять усе можливе, щоб витягнути його з обіймів смерті. У цьому сенсі Україні особливо важливо досягнути натівських стандартів. Тож про основні аспекти медичного забезпечення армії США та досвід українських військових медиків ми розмовляємо з начальником регіонального медичного управління ЗС США в Європі бригадним генералом Денісом Лемастером.
25/11/16 - 09:48
«Незалежно від того, хто буде господарем Білого дому, наша місія в Україні матиме своє продовження»
В умовах зовнішньої агресії Україна не лише підтримує обороноздатність власних Збройних Сил, але й реформує сектор безпеки за стандартами НАТО. Суттєво сприяють цьому процесу міжнародні партнери. Найактивніший із них – Сполучені Штати Америки. Наскільки тісним є військове співробітництво України і США та як вплине результат президентських виборів в Америці на її оборонну політику в Європі і в Україні зокрема, актуальне інтерв’ю з командувачем Сухопутних військ США у Європі генерал-лейтенантом Беном Ходжесом.
18/11/16 - 09:38
«Інтелектуальний кордон» – адекватна відповідь сучасним викликам
Гострий зір, сталеві м’язи й миттєва реакція у поєднанні із сучасними технологіями – це те, чого вимагає нинішня геополітична ситуація від охоронців державних рубежів України. Діяти потрібно на упередження, адже ставки у протистоянні зі злочинним світом і російським агресором надто високі. Про те, які «ноу-хау» застосовують сьогодні у службі «зелені кашкети», які інновації планується запровадити у майбутньому та що насправді означає термін «інтелектуальний кордон», ми попросили розповісти ­директора Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби України генерал-майора Анатолія Махнюка.
11/11/16 - 13:20
+ Розгорнути меню