Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Керівний склад Адміністрації Держприкордонслужби зустрівся з делегацією Постійних представників держав-учасниць ОБСЄ
07/10/14 - 10:05

7 жовтня в Києві відбувся візит делегації Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Адміністрацію Держприкордонслужби України. 35 послів прибули в Україну з метою проведення обговорення складної ситуації в східних областях України та пошуку врегулювання конфлікту.

7 жовтня в Києві відбувся візит делегації Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Адміністрацію Держприкордонслужби України. 35 послів прибули в Україну з метою проведення обговорення складної ситуації в східних областях України та пошуку врегулювання конфлікту.

Учасники делегації зустрілися з першим заступником Голови Держприкордонслужби Віктором Назаренко та керівним складом Адміністрації Держприкордонслужби України. Під час зустрічі було обговорено ситуацію, що склалася на українсько-російському кордоні та шляхи посилення прикордонної безпеки. Під час виступів констатувалось, що на кордоні відбувались блокування та обстріли незаконними озброєними формуваннями прикордонних нарядів і підрозділів, злочинні дії відбувалися як з території України, так і з території Російської Федерації, переправлялись в Україну військова техніка, зброя, боєприпаси. Про ці факти Державна прикордонна служба України постійно інформувала офіційну владу Росії, проте російська сторона не визнавала очевидні речі. За період ескалації військової агресії прикордонниками зафіксовано близько 120 випадків порушення Росією законодавства з прикордонних питань. Зібрана доказова база передана до МЗС та Міністерства юстиції України для використання у міжнародних інстанціях.

Прикордонним відомством вживаються рішучі заходи із встановлення контролю на українсько-російському кордоні. Зокрема створюються нові підрозділи, проводиться їх технічне переоснащення, виконуються інженерно-технічні роботи по захисту кордону. Також виставляються контрольні пункти в’їзду - виїзду  на лінії безпеки із зоною АТО. Між контрольними пунктами здійснюватиметься патрулювання. З урахуванням досвіду щодо забезпечення прикордонної безпеки інших країн, у тому числі в умовах можливої військової агресії, розроблено план заходів інженерно-технічного облаштування державного кордону, яким передбачає створення протитанкових ровів, земляних та бетонних валів, контрольно-слідової смуги, системи оптико-електронного спостереження, спостережних веж, сигналізаційних комплексів, рокадних доріг тощо.

По завершенню заходу було домовлено  про подальшу співпрацю в рамках участі ОБСЄ у моніторингу дотримання режиму припинення вогню та безпеки у межах контрольованих прикордонних районів вздовж смуги безпеки та на ділянках українсько-російського кордону за межами зони АТО.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

"Нове обличчя кордону": Чи бажаєте Ви стати учасником проекту?
Голосувати
Повідомити про факт корупції
Найчастіші запитання та відповіді на них
НАТО-УКРАЇНА: СПІЛЬНІ ЦІННОСТІ, СПІЛЬНИЙ ШЛЯХ
ІНТЕРАКТИВНА МАПА ПУНКТІВ ПРОПУСКУ
Телепрограма «Кордон.UA»
Сплатити штраф
Зниклі безвісти
Кордон оnline
Служба за контрактом
Інформація учасникам АТО та ООС
Життя Вітчизні віддали
Запобігання корупції
«Нове обличчя кордону»
«Нове обличчя керівного складу»
Формування кадрового резерву
Безоплатна правова допомога
COVID-19
КПВВ: помісячний перетин лінії розмежування
Подорожуйте з «Радіо Кордон»
Стоп-лист
Доповідь Уповноваженого ВР України з прав людини
Біла книга - 2020
Біла книга - 2019
Цифрограм для держслужбовців (тестування з цифрової грамотності)
Програма єдиного державного кваліфікаційного іспиту
+ Розгорнути меню