Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Буковинські пачкарі втратили контрабанду на понад пів мільйона гривень
14/09/21 - 10:46

У Чернівецькому районі за спробу переміщення контрабанди та злісну непокору законним вимогам прикордонників, затримали мешканця н.п. Красноїльськ.

22-річного чоловіка охоронці кордону затримали днями поблизу українсько-румунського кордону. Він разом зі спільниками намагався переправити до сусідньої країни 28 ящиків тютюнових виробів різних марок.

Про протиправні наміри пачкарів прикордонники знали завчасно завдяки інформації від колег з відділу внутрішньої та власної безпеки.

Контрабандистів виявив наряд відділу «Красноїльськ». Правопорушники якраз намагалися подолати загороджувальний паркан. Із появою прикордонників чоловіки покинули свої ноші та вдалися до втечі, залишивши пакунки з тютюном. Згодом, групі реагування вдалося вийти на одного з втікачів. Зі слів затриманого він є мешканцем прикордоння, однак документів з собою не мав.

Наразі контрабандиста доставили в прикордонний підрозділ для оформлення відповідних документів адміністративного провадження.

Зазначимо, правопорушники намагалися переправити до Румунії близько 14 тисяч пачок сигарет різних марок, приблизна вартість яких становить 630 тисяч гривень.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню