Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Квадрокоптер та два десятки фотопасток – інструменти спільної протидії сигаретним контрабандистам
29/04/21 - 16:37

Державна прикордонна служба ефективно протидіє протиправній діяльності на кордоні.

Одним із найбільш проблемних питань для західної ділянки українського кордону залишається незаконне переміщення до країн ЄС тютюнових виробів.

Істотну допомогу у протидії оборудкам з безакцизними тютюновими виробами надають офіційні виробники тютюнової продукції.

На передодні професійного свята Дня прикордонника України охоронці рубежу отримали чергову партію благодійної допомоги в рамках підписаного 17 серпня 2020 року Меморандуму між «Джей ТІ Інтернешнл Компані Україна» та Держприкордонслужбою.

До переліку обладнання наданого прикордонникам увійшли квадрокоптер, бльше двох десятків фотопасток та інші дієві технічні засоби.

Все обладнання використовуватиметься у протидії протиправній діяльності на кордоні.

Зауважимо, що лише від початку 2021 року прикордонники виявили та вилучили майже 2 млн пачок незаконно переміщуваних сигарет.

Представники компаній-виробників тютюнової продукції констатують, що Україна є надійним бар’єром на шляху нелегального обігу тютюнових виробів. Вони високо оцінюють роботу Державної прикордонної служби в цьому напрямку і відзначають ефективність заходів з боку прикордонників, які своїми діями істотно впливають на зменшення частки незаконного тютюну в країнах ЄС та сприяють викриттю транскордонних організованих груп.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню