Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
На Харківщині припинено діяльність приватного підприємства з незаконного виготовлення, переміщення та збуту контрафактного пального
16/09/20 - 17:17

Оперативні співробітники Харківського прикордонного загону активно протидіють незаконним схемам виготовлення, переміщення та збуту контрафактного пального.

Прикордонники, в ході перевірки оперативної інформації, встановили приватне підприємство, яке здійснювало переміщення з території агресора в Україну різноманітних рідин, з яких в подальшому виготовлялось контрафактне пальне.

Учора спільна міжвідомча група у складі оперативних співробітників Східного регіонального управління та Харківського прикордонного загону, представників державної фіскальної служби, під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури та за силової підтримки військовослужбовців мобільного прикордонного загону «ДОЗОР», провела санкціоновані обшуки в місцях виготовлення та зберігання контрафактного пального. Заходи проводились в рамках кримінального провадження за ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

В ході обшуків виявлено підземні та наземні резервуари, в яких зберігалося понад 70 тисяч літрів інгредієнтів для незаконно виготовлення паливно-мастильних матеріалів та вантажний автомобіль з 22-ма тоннами підакцизних рідин, що були переміщені з території Росії в Україну. Також вилучено понад 60 тисяч гривень та «чорну» бухгалтерію.

На даний час тривають слідчі та розшукові дії.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню