Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
На Луганщині прикордонники завітали до дитячого табору
21/07/21 - 14:49

Учора військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування «Новопсков» зі складу Об’єднаних сил завітали до санаторію «Перлина», де продемонстрували своє обладнання та екіпіровку маленьким «чомучкам».

Прикордонники зробили виставку сучасного обладнання, яким користуються у службовій діяльності. Також військовослужбовці продемонстрували різні прилади та розповіли малечі як вони використовуються в службі під час охорони державного кордону. Звичайно, не обійшлось без запитань, на які військовослужбовці вмить відповідали. Після чого надали змогу кожному вихованцю ознайомитись з ними ближче. Малеча з захопленням «приміряла» роль прикордонника. Охоронці кордону ж допомагали меншим у перевтіленні з маленьких «дізнавачів» у прикордонників. У «чомучок» сяяли оченята. Один за одним вони вдягали на себе бронежилет та каску, але найбільше дітлахів зацікавив тепловізор. Діти були у захваті від побаченого, адже все що стояло перед ними можна було не тільки оглянути оком, а й спробувати на дотик.

Зі словами вдячності за таку важливу увагу з боку охоронців кордону, радісними та сяючими посмішками вихованці санаторію проводжали прикордонників.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню