Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
На Львівщині затримали нелегальних мігрантів з Гамбії, Сенегалу, Індії та Туреччини
13/09/21 - 10:01

Іноземців, які намагалися незаконно дістатися країн ЄС, виявили прикордонники відділів «Смільниця», «Рава – Руська» та «Грушів» Львівського загону.

У першому випадку двох мандрівників група реагування від відділу «Рава – Руська» зупинила за кількасот метрів від державного кордону за інформацією оперативних співробітників. Як з’ясували прикордонники, затриманими є двоє чоловіків, громадяни Індії, які, нібито, прибули в Україну з метою навчання.

В іншому випадку військовослужбовцям відділення «Смільниця» повідомив місцевий житель про рух трьох невідомих осіб африканської зовнішності. Згодом прикордонний наряд спільно з працівником оперативного підрозділу та дільничним офіцер Нацполіції, залученим в рамках проведення профілактичних заходів «Мігрант», затримав іноземців. Ним виявилися троє чоловіків – двоє громадян Гамбії та один Сенегалу без документів. Згодом прикордонникам стало відомо, що чоловіки потрапили в Україну законним шляхом і також з метою навчання.

А у третьому випадку прикордонники відділення «Грушів» затримали трьох чоловіків які розпитували шлях до Республіки Польща поза пунктом пропуску. Затриманими виявилися троє 20 – річних молодиків – громадян Туреччини, які також законно прибули в Україну.

Відносно всіх затриманих правопорушників складено протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення прийматиме суд.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню