Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
На Закарпатті затримали нелегальних мігрантів з країни Карибського басейну
30/04/21 - 09:16

У своє професійне свято прикордонники вкотре доводять, що надійно стоять на сторожі державних рубежів, професійно захищають цілісність та недоторканість рідної землі.

Зокрема сьогодні вночі військовослужбовці відділу «Ужгород» затримали трьох правопорушників, які мали намір у незаконний спосіб перетнути державний кордон.

Під час реалізації оперативної інформації співробітники оперативно-розшукового підрозділу Чопського загону виявили поблизу населеного пункту Оноківці Ужгородського району трьох невідомих, які рухалися в бік кордону. Двох іноземців прикордонникам вдалося зупинити одразу. Затримані чоловік і жінка мали із собою документи громадян Домініканської республіки. Вони визнали, що мали на меті дістатися Словаччини в обхід пунктів пропуску. Третя особа вдалася до втечі.

На пошуки правопорушника одразу вислали групу реагування. Ділянку кордону посилили додатковими нарядами з розшуковими собаками. Іноземця вдалося затримати за 500 метрів від кордону після подолання ним загороджувального паркану. Він також мав із собою документи громадянина Домініканської республіки.

Наразі тривають перевірочні заходи. Після встановлення усіх обставин правопорушення незаконних мігрантів буде притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України. Окрім того, у діях іноземця, що вдався до втечі, вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ч.2. ст.185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника  ДПСУ». Долю усіх трьох вирішуватиме суд.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню