Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) Наркомісткі таблетки у панчохах, приховані у конструктивних порожнинах авто, виявили прикордонники у «Краківці»
14/09/21 - 10:41

Сьогодні вночі в пункт пропуску «Краківець» прибув автомобіль Volkswagen Passat під керуванням 39-річного громадянина України.

Враховуючи наявні ризики щодо незаконного переміщення через кордон наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів та інформацію працівників оперативного підрозділу Держприкордонслужби і Нацполіції, прикордонники спільно з працівниками митниці провели поглиблену перевірку автомобіля.

У ході огляду, в салоні автомобіля було виявлено панчоху із 16 блістерами препарату «ACATAR ACTI-TABS» – з активною речовиною псевдоефедрин. Подальше заглиблення у конструктивні особливості авто дозволило правоохоронцям відшукати ще 194 блістери цього препарату, які зловмисник дбайливо запакувавши у панчохи заховав під килимком переднього пасажирського сидіння, у дверях авто, у ніші під кермом, у повітряному каналі системи кондиціонування. Усього правоохоронці виявили 210 блістерів, а це – 2520 шт таблеток.

Повідомлення про виявлення факту прихованого переміщення вказаних препаратів через кордон скеровано до правоохоронних органів. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання правової кваліфікації злочину.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню