Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Попри страх перед собаками обрав професію кінолога
21/02/21 - 08:28

Знайомтеся, прикордонник Володимир Фундига та його чотирилапий напарник Алі. Володимир призвався на строкову військову службу восени 2020 року.

«Бажання стати кінологом виникло не одразу, адже я з дитинства боявся собак. Але коли я потрапив саме до Кінологічного навчального центру, то подумав, що це і є мій шанс назавжди позбавитись дитячих страхів. Тож коли здійснювали відбір на кінологію я впевнено вирішив, що хочу спробувати себе у ролі кінолога», - розповів Володимир.

У Кінологічному навчальному центрі прикордонник вперше зустрівся зі своїм чотирилапим напарником. Ним виявився службовий пес породи німецька вівчарка Алі.

«Коли я вперше його побачив, то трохи насторожився, адже на мене дивився здоровий кудлатий пес. Але виявилось, що Алі дуже добрий та спокійний і ми одразу знайшли спільну мову. Не дивлячись на велетенський розмір, він, як і усі тварини, потребував ласки і любові. Тепер ми справжні друзі. Алі допоміг мені подолати мої страхи» - каже кінолог.

Кінологія стала для Володимира його долею, адже він обрав професію за покликом серця. Тепер він зі своїм чотирилапим напарником одна команда. У навчальному центрі вони опановують нові знання та навики, щоб уже невдовзі продовжити службу на кордоні та разом охороняти державні рубежі.

Незважаючи ні на що, собаки – наші найкращі друзі, але їх дружелюбність часто залежить саме від вашого до них відношення. Тож будьте привітні до чотирилапих друзів і вони обов'язково віддячать вам взаємністю.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню