Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Простір без бар’єрів та перепон
12/01/22 - 16:10

Майже 4 сотні співробітників прикордонного відомства із різними ступенями інвалідності сьогодні працюють у органах Державної прикордонної служби України.

Про це свідчать результати проведеного у 2021 році оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній прикордонній службі України.

З метою дотримання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю, виявлення та усунення перепон і бар’єрів, що заважають у задоволенні їх повсякденних потреб в Державній прикордонній службі України, на виконання доручення Міністра внутрішніх справ України від 02.12.2021 №209/37 «Про організацію проведення оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю», протягом грудня 2021 року в Адміністрації Держприкордонслужби та органах Державної прикордонної служби України проведено оцінювання роботи щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю.

Оцінювання здійснювалося згідно з Методикою оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженої наказом МВС від 11.04.2018 №294, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 квітня 2018 року за №496/31948, шляхом надання письмових відповідей на тестові завдання.

В оцінюванні роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю взяли участь: Адміністрація Держприкордонслужби та 49 органів Державної прикордонної служби України.

Згідно з наданою інформацією, у залучених до оцінювання, в органах Державної прикордонної служби України працює 393 особи з інвалідністю (у т.ч. 285 працівників мають ІІІ групу інвалідності, 107 – ІІ групу інвалідності та 1 – І групу інвалідності), що загалом відповідає законодавчому нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (чотири відсотки середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік).

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
"Нове обличчя кордону": Чи бажаєте Ви стати учасником проекту?
Голосувати
Повідомити про факт корупції
Найчастіші запитання та відповіді на них
НАТО-УКРАЇНА: СПІЛЬНІ ЦІННОСТІ, СПІЛЬНИЙ ШЛЯХ
ІНТЕРАКТИВНА МАПА ПУНКТІВ ПРОПУСКУ
Телепрограма «Кордон.UA»
Сплатити штраф
Зниклі безвісти
Кордон оnline
Служба за контрактом
Інформація учасникам АТО та ООС
Життя Вітчизні віддали
Запобігання корупції
«Нове обличчя кордону»
«Нове обличчя керівного складу»
Формування кадрового резерву
Безоплатна правова допомога
COVID-19
КПВВ: помісячний перетин лінії розмежування
Подорожуйте з «Радіо Кордон»
Стоп-лист
Доповідь Уповноваженого ВР України з прав людини
Біла книга - 2020
Біла книга - 2019
Цифрограм для держслужбовців (тестування з цифрової грамотності)
Програма єдиного державного кваліфікаційного іспиту
+ Розгорнути меню