Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Суд надав правову оцінку діям «водолазів»-контрабандистів
25/03/21 - 11:45

За вчинення правопорушень, передбачених ч.1 ст.204 КУпАП та ст. 185-10 КУпАП на контрабандистів склали відповідні документи, справу скерували до Рахівського районного суду, який і призначив стягнення.

По 10 діб арешту отримали п’ятеро з восьми контрабандистів, які днями намагались переправити до сусідньої Румунії партію тютюнових виробів. Інші троє правопорушників сплатять штраф по 13600 гривень.

Усі піймані прикордонниками Мукачівського загону контрабандисти, є жителями села Луг Великобичківської селищної громади Рахівського району Закарпатської області.

Нагадаємо, 22 березня чоловіків з пакунками сигарет поблизу річки Тиса помітив прикордонний наряд відділення «Великий Бичків». Зловмисники мали намір переправити сигарети через річку Тиса. Про цей факт українські прикордонники негайно повідомили своїх румунських колег.

В результаті обміну інформацією та проведених спільних пошукових заходів було виявлено 19 пакунків тютюнових виробів і затримано вісьмох осіб у мокрих гідрокостюмах.

За вчинення правопорушень, передбачених ч.1 ст.204 КУпАП та ст. 185-10 КУпАП на контрабандистів склали відповідні документи, справу скерували до Рахівського районного суду, який і призначив зазначені стягнення.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню