Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Тато і мама – прикордонники
28/11/21 - 11:06

Сьогодні героями нашої розповіді будуть родини прикордонників Сумського загону, які зміцнила служба, патріотизм та престижність професії.

Йдеться про подружні пари, які вже багато років разом носять зелені берети та є військовослужбовцями Державної прикордонної служби України. Це життєрадісні та сповнені щастя сім’ї, які ідуть за своїм покликанням – оберігати кордони рідної держави!

Родина НЕЧИПОРЕНКІВ

Олег служить за контрактом в лавах Держприкордонслужби на посаді кінолога. Зі своїм вихованцем вони неодноразово припиняли спроби незаконного переміщення через кордон наркотичних речовин. «Собака – ідеальний друг і партнер. Я дуже люблю цих тварин, саме тому вирішив стати кінологом», – розповідає він.

Олег проходив службу на посадах у різних підрозділах Сумського прикордонного загону, а Валентина, як справжня дружина, завжди йшла за чоловіком. Найтяжчим був період початку російської агресії в Україні, коли охоронці кордону непорушно стояли на варті східного рубежу Батьківщини. проте розлуки та переживання лише зміцнили стосунки. У родині Нечипоренків підростають двоє синів. «Ми сподіваємось, що скоро наша прикордонна родина поповниться новими кадрами. Сини неодмінно продовжать почесну справу прикордонної династії, стануть захисниками кордонів Батьківщини», – діляться своїми мріями Олег та Валентина.

Родина ГАЛИЦЬКИХ

Олександр та Вікторія народилися у Білопіллі. Рішення стати правоохоронцем Олександр прийняв з дитинства, оскільки форма йому завжди була до вподоби. Одразу після закінчення школи обрав шлях прикордонника. Трохи згодом познайомився з майбутньою дружиною Вікторією, яка на той час працювала у дитячому навчальному закладі. Олександр, не довго вагаючись, запропонував обраниці руку та серце, на що Вікторія залюбки погодилася.

Із задоволенням спостерігаючи за службою свого чоловіка та будучи справжньою патріоткою своєї країни, дружина також прийняла рішення пов’язати своє життя із охороною державного кордону. Коли Олександр боронив державний кордон Вікторія забезпечувала спокій в рідному місті. Проте, навіть безліч кілометрів, що розділяли їх, не змогли стати на заваді міцній родині. Сьогодні родина Галицьких виховує сина Дмитра та донечку Владиславу, які виростають справжніми патріотами.

У Державній прикордонній службі України проходять службу батьки і діти, цілими родинами, адже відданість справі та престиж професії формує сімейні традиції. Кордон поєднує серця, служба гартує почуття, патріотизм стає запорукою правильного вибору у майбутньому.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
"Нове обличчя кордону": Чи бажаєте Ви стати учасником проекту?
Голосувати
Повідомити про факт корупції
Найчастіші запитання та відповіді на них
НАТО-УКРАЇНА: СПІЛЬНІ ЦІННОСТІ, СПІЛЬНИЙ ШЛЯХ
ІНТЕРАКТИВНА МАПА ПУНКТІВ ПРОПУСКУ
Телепрограма «Кордон.UA»
Сплатити штраф
Зниклі безвісти
Кордон оnline
Служба за контрактом
Інформація учасникам АТО та ООС
Життя Вітчизні віддали
Запобігання корупції
«Нове обличчя кордону»
«Нове обличчя керівного складу»
Формування кадрового резерву
Безоплатна правова допомога
COVID-19
КПВВ: помісячний перетин лінії розмежування
Подорожуйте з «Радіо Кордон»
Стоп-лист
Доповідь Уповноваженого ВР України з прав людини
Біла книга - 2020
Біла книга - 2019
Цифрограм для держслужбовців (тестування з цифрової грамотності)
Програма єдиного державного кваліфікаційного іспиту
+ Розгорнути меню