На Волині затримали чоловіка, який долав снігові замети заради коханої

НАЗАД
25 сiчня 2013 13:13

В Україну затриманий прямував на зустріч з громадянкою Туреччини. Він познайомився з нею в соціальних мережах та домовився зустрітися в Києві.

 

Учора близько опівночі один з прикордонних патрулів відділу «Ягодин» Луцького загону виявив на контрольно-слідовій смузі сліди людини. Вже за кілька хвилин прикордонники наздогнали невідомого, який йшов в обхід пункту пропуску. Затриманий пояснив, що вже довгий час проживає й працює в Німеччині та за цей час набув там громадянства. Проте при собі чоловік мав посвідчення громадянина Туреччини. В Україну затриманий прямував на зустріч з громадянкою Туреччини. Він познайомився з нею в соціальних мережах та домовився зустрітися в Києві, оскільки жінка не змогла отримати німецьку візу.

Згодом з’ясувалося, що порушник два дні тому вже намагався потрапити в Україну. Тоді для перетину кордону в пункті пропуску «Ягодин» пред’явив на контроль ідентифікаційну картку громадянина Німеччини. Однак українські прикордонники йому відмовили у пропуску, так як даний документ не дає права на перетин українського кордону, а свій закордонний паспорт чоловік начебто забув вдома. 

Наразі затриманому чоловіку за незаконний перетин державного кордону рішенням суду винесено адміністративне покарання у вигляді однієї доби арешту, а прикордонники заборонили в’їзд на територію України терміном на 3 роки.  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси