Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Прикордонники долучились до форуму «Україна 603.7»
16/09/21 - 11:57

«Україна 603.7» – це унікальна платформа створена за ініціативи міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України для об’єднання зусиль по деокупації української території.

Так, 15 вересня у Маріуполі на форумі «Україна 603.7. Вільний Донбас – могутність Європи» зібрались іноземні партнери, народні депутати, представники сектору безпеки й оборони, місцевих громад та молоді, щоб спільно подискутувати на тему розвитку східних регіонів України.

Розпочався Форум з панелі «Як захистити українські кордони з небезпечним морем, небом і землею?». Прикордонники 1 загону та 23 загону Морської охорони вели активний діалог в рамках панелі. Зокрема поспілкувались про статус Азовського моря, безпеку громадян України, які перетинають лінію розмежування з тимчасово окупованими територіями України, збільшення довіри місцевого населення до прикордонників, протидію гібридній війні та дезінформації.

Державна прикордонна служба України відкрита для діалогу, а її представники охоче залучаються до експертних платформ з вироблення безпекових рішень. Прикордонники й надалі долучатимуться до форуму, який продовжить свою роботу в Херсоні, Ужгороді та Чернігові.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню