Переможниця «Нового обличчя кодону»: «Я готова служити і захищати державний кордон України»

НАЗАД
05 липня 2019 16:41

Кожен громадянин України, який пройде низку тестів та співбесіду, може поповнити лави найкращих підрозділів прикордонного відомства України.

Наразі з 1 липня в Держприкодонслужбі триває черговий набір на військову службу в рамках проекту «Нове обличчя кордону».

Днями інспекторка відділу «Львів-аеропорт» розповіла про свій шлях до лав Держприкордонслужби.

 «Особисто я побачила інформацію про «Нове обличчя кордону» на білборді у Львові. Згодом у засобах масової інформації. Мене це дуже зацікавило, і я вирішила спробувати та подала заявку», - розповідає Ярина.

Надалі комісія вивчила надані дівчиною документи і її запросили, разом з іншими претендентами, пройти тестування. Потім була перевірка рівня англійської мови, фізичний залік, медичне обстеження. Останній крок – індивідуальна співбесіда.

«На співбесіді було кілька осіб. Були психологи, представники Міжнародної організації з міграції. Але задавали абсолютно нормальні питання і співбесіда була дуже комфортною», - ділиться спогадами львів’янка.

Про свою особисту перемогу Ярина дізналася з смс-повідомлення, в якому йшлося про запрошення до Центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України для проходження подальшого навчання. А вже в грудні сержант Ярина Гамзій почала виконувати нові службові обов’язки у Львівському аеропорту. 

«Сьогодні в мене не має жодних вагань щодо до того, чи я правильний зробила вибір. Умови служби мене не лякають, я готова до сурових військових буднів, а також служити і захищати державний кордон України», - говорить сержант Держприкордонслужби Ярина Гамзій.

Популярні розділи та сервіси