Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Прикордонне відомство отримало від Уряду Німеччини медичне обладнання вартістю понад 100 тисяч євро
23/01/15 - 15:41

В Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась офіційна церемонія передачі прикордонному відомству медичного обладнання від Федеральної поліції ФРН.

В Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби України відбулась офіційна церемонія передачі прикордонному відомству медичного обладнання від Федеральної поліції ФРН. Захід відбувся за участю Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка та Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Крістофа Вайля.

Передача сучасного медичного обладнання для облаштування реаніамобілів відбулась в рамках міжнародного співробітництва та була надана прикордонникам як благодійна допомога.

Під час заходу було продемонстровано 2 реанімобілі, які прикордонники вже облаштували сучасними реанімаційними комплектами, а також медичне обладнання – дефібрилятори, апарати ЕКГ, кисневі балони для ще двох автомобілів швидкої допомоги та медичні сумки з комплектами засобів та медикаментів.

«Приємно констатувати, що результатом нашої співробітництва є отримання новітнього медичного обладнання такої значної вартості. Ми дуже високо цінуємо таку допомогу. Адже це обладнання дасть додаткову можливість нашим медичним працівникам зберегти життя, здоров'я військовослужбовцям та забезпечить життєдіяльність прикордонників», – зазначив Віктор Назаренко.

Під час виступу керівник прикордонного відомства подякував пану Послу та Уряду Німеччини за надану допомогу у цей складний час та додав, що прикордонним відомством проводяться усі можливі заходи для збереження життя та здоров’я воїнів-прикордонників.

Так, найближчим часом у Державній прикордонній службі України планується обладнати санітарний гелікоптер та броньований санітарний автомобіль для евакуації поранених безпосередньо з лінії бойових зіткнень.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Крістоф Вайль побажав прикордонникам міцного здоров’я та успіхів у справі з охорони державного кордону  та запевнив у подальшій всебічній підтримці.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

"Нове обличчя кордону": Чи бажаєте Ви стати учасником проекту?
Голосувати
Повідомити про факт корупції
Найчастіші запитання та відповіді на них
НАТО-УКРАЇНА: СПІЛЬНІ ЦІННОСТІ, СПІЛЬНИЙ ШЛЯХ
ІНТЕРАКТИВНА МАПА ПУНКТІВ ПРОПУСКУ
Телепрограма «Кордон.UA»
Сплатити штраф
Зниклі безвісти
Кордон оnline
Служба за контрактом
Інформація учасникам АТО та ООС
Життя Вітчизні віддали
Запобігання корупції
«Нове обличчя кордону»
«Нове обличчя керівного складу»
Формування кадрового резерву
Безоплатна правова допомога
COVID-19
КПВВ: помісячний перетин лінії розмежування
Подорожуйте з «Радіо Кордон»
Стоп-лист
Доповідь Уповноваженого ВР України з прав людини
Біла книга - 2020
Біла книга - 2019
Цифрограм для держслужбовців (тестування з цифрової грамотності)
Програма єдиного державного кваліфікаційного іспиту
+ Розгорнути меню