Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
08/04/19 - 13:52

З 1 квітня на державному кордоні України активізовано інженерне облаштування державного кордону.

Окрім районів, де нині проводяться роботи відповідно до Плану заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України, одночасно тривають роботи у рамках відомчого Плану інженерного облаштування державного кордону по всій ділянці державного кордону, в тому числі й на кордоні з РФ в Сумській області.

Зокрема після зимового періоду вже проведено облаштування близько 60% км контрольно-слідових смуг. Найбільше облаштовані західні і південні ділянки кордону.

Також триває робота з приведення до вимог міждержавних угод лінії державного кордону. З початком інженерного сезону, використовуючи сучасні зразки техніки, вже очищено 18 км прикордонних просік, тривають роботи з ремонту прикордонних знаків. 

Крім того, проводяться роботи з нарощення на державному кордоні інженерних загороджень, в тому числі типу «Єгоза», переважна більшість яких встановлена в Чернівецькій, Закарпатській та Сумській областях.

Варто зазначити, що такі роботи з інженерного облаштування, згідно з Планом прикордонного відомства проводяться силами та засобами комплексних інженерних механізованих груп у взаємодії з відділами прикордонної служби та органами місцевого самоврядування.

Зазначимо, що ці заходи разом із комплексним облаштуванням «інтелектуального кордону» створять цілісну лінію захисту українського держрубежу.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню