В прикордонному відомстві відбулися змагання з міні-футболу на Кубок Голови Держприкордонслужби

НАЗАД
17 жовтня 2015 08:56

На базі Окремої комендатури охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України відбулися змагання з міні-футболу на Кубок Голови Держприкордонслужби.

На базі Окремої комендатури охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України відбулися змагання з міні-футболу на Кубок Голови Держприкордонслужби. Поборотися за цей спортивний трофей до столиці з’їхалися збірні команди регіональних управлінь та Національної академії Держприкордонслужби.

На заході були присутні Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко, Голова спортивного комітету «Динамо» Віктор Корж, відомий український футболіст Владислав Ващук, бронзовий призер чемпіонату світу з боксу Геворг Манукян та бронзові призери чемпіонату світу з фехтування Анфіса Почкалова і Юлія Свистіль.

Відкриваючи змагання, Віктор Назаренко побажав гравцям успіхів і вдачі на футбольному полі, а також чесної та безкомпромісної гри.

Команди із Північного та Азово-Чорноморського регіональних управлінь першими вийшли з турніру. За третє місце на полі зійшлися команди зі Західного (м. Львів) та Південного (м. Одеса) регіональних управлінь. Під час матчу глядачі побачили аж 7 м’ячів у воротах, п’ять з яких були забиті львів’янам. Фінальний свисток так і зафіксував на табло 2:5 на користь команди Південного регіонального управління.

Матч за перше місце видався більш запеклим, хоча й було менше забитих голів. У ході матчу, між командами Східного регіонального управління (м. Харків) та Національної академії ДПСУ (м. Хмельницький), переможця не визначили, адже основний час завершився з рахунком 2:2. Тому все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті. Удача була на боці харків’ян, які зуміли з рахунком 3:2 вибороти перемогу в матчі та здобути Кубок.

Також між фінальними матчами відбувалися змагання серед дітей прикордонників. на вміння володіння м’ячем. Юні спортсмени отримали медалі, дипломи, заохочувальні призи та солодощі. Нагороди переможці отримали з рук бронзових призерів чемпіонатів світу Геворга Манукяна, Анфіси Почкалової  та Юлії Свистіль.

Популярні розділи та сервіси