Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) Держприкордонслужба отримала міжнародну технічну допомогу для посилення контролю за переміщенням хімічних речовин
Офіційна передача обладнання та довідкових матеріалів для посилення контролю за транскордонним переміщенням хімічних речовин від Координатора проєктів ОБСЄ в Україні відбулася учора у Києві.
10/12/20 - 12:36
ДПСУ продовжує об’єднувати зусилля для протидії незаконному виготовленню та переміщенню тютюнових виробів
Днями Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з представниками Групи компанії «Бритіш Американ Тобакко» в Україні», аби об’єднати зусилля та обговорити подальші кроки взаємодії і співробітництва.
02/12/20 - 13:05
Сполучені Штати Америки і Україна знову заявили про свої зобов’язання щодо боротьби з контрабандою ядерних матеріалів
Представники національної Агенції з ядерної безпеки (NNSA) і Адміністрації Державної прикордонної служби України нещодавно підписали спільну заяву, яка підтверджує зобов’язання обох країн до співпраці у боротьбі з контрабандою ядерних матеріалів.
20/11/20 - 15:55
«Нове обличчя керівного складу»: Прикордонники презентували парламентарям впровадження кращих практик прикордонного менеджменту
Під час засідання комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Державна прикордонна служба України презентувала впровадження кращих практик прикордонного менеджменту.
18/11/20 - 17:00
Очільники прикордонних відомств України та Естонії обговорили питання подальшої співпраці
Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко та Генеральний Директор Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії Ельмар Вахер провели учора онлайн-зустріч.
11/11/20 - 10:10
+ Розгорнути меню