Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко вручив прикордоннику орден «За мужність»
15 березня Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко  відвідав у Центральному клінічному госпіталі ДПСУ військовослужбовця, який дістав поранення під час виконання завдань у зоні АТО на сході країни.
23/03/15 - 17:41
Держприкордонслужба та СБУ поінформували про результати спільної роботи у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні
13 березня в Будинку Уряду відбулася спільна прес-конференція Голови Держприкордонслужби України Віктора Назаренка та першого заступника Голови Служби безпеки України Юрія Артюхова. Вони поінформували про основні результати співпраці відомств у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні.
23/03/15 - 17:35
Президент України, перебуваючи в Національній академії Держприкордонслужби, вручив військовослужбовцям державні нагороди
 Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область відвідав Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.
23/03/15 - 17:27
У Навчальному центрі Держприкордонслужби відкрили погруддя генерал-майора Ігоря Момота
У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбулося урочисте відкриття погруддя генерал-майора Момота Ігоря Федоровича.
27/02/15 - 15:11
Голова Держприкордонслужби прозвітував щодо інженерного облаштування державного кордону
На  засіданні Кабінету Міністрів України, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко доповів про стан виконання «Плану заходів щодо побудови охорони українсько-російського кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та АР Крим», та використання бюджетних коштів, що були виділені відомству на реалізацію цих завдань  наприкінці 2014 рік.
18/02/15 - 15:12
+ Розгорнути меню