Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Овочі, фрукти та горіхи»

НАЗАД
11 вересня 2024 10:55

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування

предмета закупівлі

із зазначенням коду ДК 021:2015

Вид процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі/розмір бюджетного призначення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

 Морква молода з обрізаною зеленню за кодом ДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи

Відкриті торги з Особливостями

 

UA-2024-07-10-002645-a

75 000 грн.

 з ПДВ.

обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби в межах кошторисних призначень на 2024 рік

.1. Продавець здійснює поставку та передачу Товару Покупцю на умовах DDP (відповідно до офіційних правил тлумачення торговельних термінів Міжнародної Торгової Палати Інкотермс у редакції 2010 р.) за кінцевим місцем призначення, що знаходиться за адресою: с. Седлище – Волинська область. Поставка Товару здійснюється за рахунок та автотранспортом Продавця. Строк поставки товару за заявками Покупця до 01 серпня 2024 року.

2. Передача товару Продавцем проводиться протягом двох діб з моменту отримання заявки Покупця в телефонному чи у будь-якому вигляді. З кожною партією товару Продавець зобов’язаний надавати товаросупровідну документацію в порядку, що передбачено вимогами чинного

законодавства України.

3. Відвантаження товару за цим договором проводиться Продавцем у тарі та упаковці, передбаченій ДСТУ 286-91 для даної продукції. Тара і упаковка товару під час перевезення і зберігання має гарантувати її цілісність і схоронність.

4. Товар належить перевозити автотранспортом за рахунок Продавця. Товар під час транспортування до місця поставки повинен бути цілісний і непошкоджений. Обов’язки щодо забезпечення транспортом покладаються на Сторону Продавця.

5. Транспортні засоби, що використовуються для перевезення товару повинні відповідати вимогам чинного законодавства України при перевезенні продуктів харчування та мати необхідні документи санітарної обробки даного транспортного засобу.

Особи, які беруть участь в постачанні Товару (продуктів харчування), на яких здійснюється його перевезення, повинні мати необхідні документи відповідно до вимог встановлених законодавством, а також вказані особи повинні надати оригінали (завірені копії) особових медичних книжок з вчасним проходженням медичних оглядів (водії, експедитори, тощо) за формою затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.02.2013 № 150.

6. Приймання товарів за кількістю та якістю буде здійснено Покупцем в присутності представника Продавця відразу після прибуття продукції до місця поставки та при наявності у Продавця (Представника Продавця), всіх супровідних документів на Товар.

7. У випадках, коли після передачі товару було виявлено приховані недоліки по якості, товароодержувач у день виявлення повинен повідомити постачальника та у термін не пізніше 3 (трьох) календарних днів з моменту виявлення скласти акт про приховані недоліки.

8. За наявності ГМО у складі продукту у будь-якій кількості, продукція не підлягає прийманню Покупцем.

9. Присутність представника Продавця під час приймання товару Покупцем є обов’язковою. Представник Продавця повинен мати підтверджуючий документ (доручення, довіреність), який уповноважує його на участь в прийманні товару, відбору зразків для проведення досліджень щодо якості товару та з правом підписання необхідних документів. У разі відсутності підтверджуючих документів у представника Продавця, приймання товару Покупцем не проводиться.

10. При поставці кожної партії Товару, Покупець проводить обов’язкову перевірку окремих показників якості та безпечності Товару, що постачається Продавцем. Обов’язкова перевірка включає в себе перевірку безпечності та окремих показників якості - за зовнішнім виглядом, органолептичними показниками, відповідність маркування (етикетування, пакування, тощо) Товару, що постачається відповідно до умов цього Договору, відповідність транспортних засобів, що використовуються для транспортування Товару за цим Договором, відповідно до вимог ст. 44 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” та іншим нормативно-правовим документам.

При перевірці доставленого товару та у разі виявлення Представниками Покупця порушень вимог щодо якості та безпечності, або маркування, або тари, або упаковки, встановлених вимогами нормативних документів (ДСТУ 286-91) – Товар повертається Продавцю у повному обсязі, відомості про такі порушення зазначаються в акті огляду та повернення товару. Вищезазначений акт складається у 2-ох примірниках, які підписуються Представниками Покупця, що здійснювали перевірку та Представником Продавця. У разі відмови Представника Продавця від підписання та отримання примірника акту, – комісійно (у складі не менше трьох осіб Представника Покупця складається акт відмови від підписання та в подальшому такий акт протягом 3 (трьох) календарних днів, надсилається Продавцем рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного, що вважається належним доказом ознайомлення Продавця з вищезазначеним актом.

Якщо під час проведення перевірки, за вимогою Покупця, виникає потреба підтвердження якості Товару лабораторним шляхом, зразок такого Товару відбирається комісією Покупця, за участі Продавця (представника Продавця) та у відповідності до вимог чинного законодавства  направляється до уповноваженої лабораторії, яка може проводити лабораторні дослідження (випробовування), для цілей державного контролю (далі – уповноважена лабораторія), яку визначає Покупець, для проведення лабораторних досліджень, які здійснюються за рахунок Продавця.  Такими уповноваженими лабораторіями можуть бути лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

При встановленому порушенні вимог щодо якості за результатом лабораторного дослідження, навіть за одним з показників якості, Продавець протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання результатів досліджень, має право звернутись листом до Замовника щодо проведення повторного відбору зразків (проб) з тієї самої партії у подвійній кількості та направити до уповноваженої лабораторії, яку визначає Покупець за узгодженням з Продавцем (представником Продавця). Результати повторних досліджень є остаточними, але виключно якщо вони проводились за зверненням Продавця та за його рахунок. У разі відсутності у визначений термін звернення Продавця про проведення повторного відбору зразків (проб), остаточними є результати первинних досліджень.

11. У разі проведення лабораторного дослідження під час приймання Товару фактично поставленого на адресу Покупця, партія Товару (на підставі видаткової накладної), з якої було здійснено відбір зразків (проб) вважається переданою на тимчасове зберігання Покупця. Така партія Товару розміщується на складі Покупця, з дотриманням вимог щодо умов зберігання, на строк достатній для встановлення показників якості Товару у тому випадку, якщо дана партія товару не вплине на якість та безпечність товару який зберігається на складі замовника. У разі встановлення порушення вимог щодо якості, партія Товару, яка знаходиться на тимчасовому зберіганні підлягає поверненню Продавцю за його рахунок у найкоротші терміни, але не більше 5 (п’яти) робочих днів з дати повідомлення Постачальника про таке порушення.

Факт приймання Покупцем партії Товару на тимчасове зберігання, засвідчується Сторонами шляхом підписання Акту приймання на тимчасове зберігання, який складається у двох примірниках протягом 24 годин з моменту направлення відібраних зразків (проб) до уповноваженої лабораторії. Один примірник залишається у Покупця, другий примірник надається Представнику Продавця під підпис, а у разі відмови від підписання Акту приймання на тимчасове зберігання засвідчується підписами (у складі не менше трьох осіб) Представників Покупця та протягом 3 (трьох) календарних днів надсилається Продавцю рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного, що вважається належним доказом ознайомлення Покупця з вищезазначеним актом.

12. Покупець має право запросити для здійснення відбору зразків (проб) компетентних осіб (за родом роботи, за освітою, з досвіду трудової діяльності) у питаннях визначення якості і комплектності продукції, відбору зразків (проб) продукції або інших незацікавлених осіб.

13. Про відбір зразків (проб) складається акт, який підписується Представниками Покупця, Продавця (представником Продавця) та іншими незацікавленими або компетентними особами ( у разі їх залучення), які приймають участь у відборі.

В акті відбору зразків (проб) повинно бути зазначено:

1) дата, місце час і складання акта, найменування Покупця продукції, прізвища та посади осіб, які брали участь у відборі зразків (проб);

2) найменування виробника та Продавця продукції;

3) номер і дата накладної, за якою надійшла продукція, супровідні документи щодо якості продукції;

4) дата виробництва, вага партії товару, з якої відбиралися зразки (проби) продукції;

5) опечатані або опломбовані зразки (проби), власника печатки або пломб, контактні номера;

6) чи забезпечені відібрані зразки (проби) етикетками, що містять дані, передбачені стандартами або технічними умовами;

7) до якої уповноваженої лабораторії направлені відібранні зразки (проби): назва установи та її адреса;

8) інші дані, у тому числі заперечення (застереження), які Представники Покупця, Продавця або Представник Продавця та інші незацікавлені або компетентні особи (у разі їхнього залучення) вважають необхідним включити в акт для більш докладної характеристики зразків (проб);

14. Відібрані зразки (проби) упаковуються і опечатуються (опломбовуються) Представниками Покупця, Представником Продавця та іншими незацікавленими або компетентними особами ( у разі їхнього залучення).

15. З відібраних зразків (проб) один залишається у Покупця, другий зразок надається Представнику Продавця, про що зазначається у акті відбору зразків (проб). Третій зразок направляється до уповноваженої лабораторії. Транспортування відібраних зразків до уповноваженої лабораторії здійснюється Представниками Покупця у день відбору, але не пізніше наступного дня. Продавець (представник Продавця) має право бути присутнім при транспортуванні та передачі відібраних зразків (проб) до уповноваженої лабораторії.

16. Відібрані зразки (проби) продукції, в разі отримання невідповідності результатів досліджень, повинні зберігатися Покупцем, Продавцем до вирішення спору про якість продукції.

17. Послуги уповноваженої лабораторії щодо проведення лабораторних досліджень оплачуються Продавцем. Відмова Продавця від оплати послуг з перевірки якості вважатиметься згодою Постачальника з тим, що поставлена ним партія товару, з якої відібрані зразки (проби) є неналежної якості.

18. Продавець разом з Товаром надає наступні документи:

- рахунок;

- видаткові накладні;

- сертифікати/декларації відповідності або інші документи, що засвідчують якість та загальну безпечність Товару, які дійсні впродовж поточного 2024 року.

Популярні розділи та сервіси