Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Лікарські засоби різні»

НАЗАД
16 вересня 2024 08:53

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Предмет закупівлі: ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні (Протромбінований час, сухий Dia- РТ 5; АЧТЧ, рідкий DIA-PTT Liquid; Тромбінований час Dia-TT; Фібриноген Dia-FIB; Кальцію хлорид 0.025M Dia-CaCl2; Розчин імідазолу Dia-IMIDAZOL).

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Львівський військово-медичний клінічний центр (клінічний госпіталь) Державної прикордонної служби України (військова частина 2522), вул. Личаківська, 107, м. Львів, 79014; код за ЄДРПОУ — 14321771; категорія замовника — державна організація (установа, заклад).

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Предмет закупівлі (товари): ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні (Протромбінований час, сухий Dia- РТ 5; АЧТЧ, рідкий DIA-PTT Liquid; Тромбінований час Dia-TT; Фібриноген Dia-FIB; Кальцію хлорид 0.025M Dia-CaCl2; Розчин імідазолу Dia-IMIDAZOL).

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-13-006465-a.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів до даного виду товару:

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ:

Предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні

№ з/п

Найменування

Медико-технічні вимоги

Од.

вим.

Кількість

1

Протромбінований час, сухий Dia- РТ 5 або еквівалент

Фасування: 10х5 мл.

Набір повинен бути ліофілізованим, у комплекті з власним розчинником. Призначений для визначення протромбінового часу, а також факторів II, V, VII і X.

Кількість реагенту на 1 дослідження: не більш як 100 мкл.

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 12 днів за температури 2-8°С.

Доступні межі інтерференцій: гепарин 0,75 ≤ МО/мл, гемоглобін ≤ 6,8 г/л, тригліцериди ≤ 9 ммоль/л, білірубін ≤ 270 мкмоль/л.

Точність у межах аналізу: CV<2%.

Набір

15

2

АЧТЧ, рідкий DIA-PTT Liquid

Фасування: 12х4 мл.

Набір повинен бути рідким, готовим до використання, призначеним для визначення активованого часткового тромбопластинового часу, а також факторів I, II, V, VIII, IX, X, XI та XI.

Кількість реагенту на 1 дослідження: не більш як 50 мкл.

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 14 днів за температури 2-8°С.

Доступні межі інтерференцій: гемоглобін ≤ 3,4 г/л, тригліцериди  ≤ 10 ммоль/л, білірубін ≤ 240 мкмоль/л.

Точність у межах аналізу: CV<0,5%.

Набір

5

3

Тромбінований час Dia-TT

Фасування: 12х3 мл.

Набір повинен бути ліофілізованим, придатним для розчинення дистильованою водою, використання, призначеним для кількісного визначення тромбінового часу.

Кількість розчиненого реагенту на 1 дослідження: не більш як 100 мкл.

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 15 днів за температури 2-8°С.

Доступні межі інтерференцій: гемоглобін ≤ 3,4 г/л; тригліцерид ≤ 4 ммоль/л; білірубін ≤ 240 мкмоль/л.

Точність у межах аналізу: CV<2,1%.

Набір

5

4

Фібриноген Dia-FIB

Фасування: 12х2 мл.

Набір повинен бути ліофілізованим, придатним для розчинення дистильованою водою, використання, призначеним для кількісного визначення рівнів фібриногену в плазмі методом Клауса.

Кількість розчиненого реагенту на 1 дослідження: не більш як 50 мкл.

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 7 днів за температури 2-8°С.

Доступні межі інтерференцій: гепарин ≤ 2,0 МО/мл, гемоглобін ≤ 6,8 г/л, тригліцериди ≤ 10 ммоль/л, білірубін ≤ 340 мкмоль/л.

Точність у межах аналізу: CV<2,2%.

Набір

5

5

Кальцію хлорид 0.025M Dia-CaCl2

Фасування: 12х4 мл.

0,025М буферний розчин кальцію хлориду із консервантом. Готовий до використання. Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 8 тижнів за температури 2-8°С.

Набір

3

6

Розчин імідазолу Dia-IMIDAZOL

Фасування: 12х15 мл.

Буферний розчин, що має бути придатним для розведення контрольного матеріалу, калібраторів та людських зразків при проведенні коагуляційних тестів на визначення ПЧ, фібриногену, Д-димеру, факторів.

Відкриті флакони повинні бути стабільні протягом не менш як 8 тижнів за температури 2-8°С.

Набір

1

Перелік документів, які повинен надати учасник для підтвердження технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

1. Запропонований учасником товар повинен бути зареєстрованим та дозволеним до застосування в Україні у встановленому законодавством порядку. Інформація про відповідність запропонованого предмета закупівлі вимогам тендерної документації повинна бути підтверджена Учасником гарантійним листом в довільній формі про те, що:

- при поставці товару буде наданий сертифікат якості (паспорт якості) виробника та  декларація про відповідність вимогам Технічного регламенту (Якщо товар не підлягає реєстрації, необхідно при поставці товару надати лист пояснення з посиланням на нормативно-правові акти та обґрунтуванням ненадання посвідчення/свідоцтва.);

- при поставці буде надано копію інструкції на українській мові при постачанні такого товару.

2. Надати гарантійний лист про те, що запропоновані товари учасником будуть повністю сумісні з коагулометрами виробника Diagon (серія Coag).

3. Термін придатності товару на момент поставки Замовнику повинен становити не менше 80% від загального терміну придатності.

4. Надати гарантійний лист, у якому зазначити про те, що товар легально ввезений на митну територію України та не є товаром, що походить з російської федерації/республіки білорусь/ісламської республіки іран.

5. Товар повинен бути новим та таким, що не був у використанні, у разі наявності слідів використання товар буде повернено.

6. Товар повинен бути поставлений у тарі та упаковці, яка повинна відповідати вимогам встановленим до даного виду товару і захищати його від пошкоджень або псування під час перевезення (доставки).

7.Поставка та розвантаження Товару здійснюється за рахунок Постачальника.

8. У складі тендерної пропозиції Учасник подає інформацію про технічні параметри предмету закупівлі у вигляді порівняльної таблиці:

Технічні вимоги замовника

Пропозиція учасника*

Відповідність вимог

(так або краще)

 

 

 

* Учасник повинен вказати конкретного виробника та країну походження товару.

Примітки 1:

У випадку, якщо технічна частина цієї тендерної документації (інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі) містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип обладнання, що є частиною предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, учасникам процедури закупівлі слід читати поряд з таким посиланням вираз "або еквівалент" відповідно до частин 3 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», тобто учасник вправі запропонувати відповідні еквіваленти.

Закупівля лабораторних реактивів передбачена до коагулометрів виробника Diagon (серія Coag) тому запропоновані товари повинні бути сумісні з цими коагулометрами.

Примітка 2:

Підписаний та завірений печаткою (у разі використання) Додаток 4 є документальним підтвердженням погодження Учасника з виконанням зазначених вимог та характеристик предмета закупівлі.

Дата, підпис, ПІБ уповноваженої особи, завірений печаткою (за наявності)

 5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів державного бюджету відповідно до затвердженого кошторису на 2024 рік по КЕКВ 2220 та становить 100 787,61 грн. з ПДВ.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 100 787,61 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

визначено відповідно до проведеного моніторингу цін щодо предмета закупівлі згідно вимог наказу Адміністрації Держприкордонслужби від 09 вересня 2019 року № 480 – аг «Про моніторинг цін під час здійснення закупівель», Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Популярні розділи та сервіси